Uygun fiyatlı Lenovo Yoga TWS kulaklıklar satışa çıkıyor

Bu ayın başlarında CES 2024’te tanıtılan Lenovo Yoga Gerçek Kablosuz Stereo Kulaklıklar, Lenovo Yoga cihaz ekosistemi için özel olarak tasarlanmış ve Yoga tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınız için mükemmel bir ses aksesuarı olma özelliği taşıyor. Bu kulaklıklar, yakın zamanda bir lansmanın işaretini veren TDRA sertifikasyon web sitesinde tespit edildi.

Lenovo Yoga Gerçek Kablosuz Stereo Kulaklıklar, LT310 model numarası ile TDRA sertifikasyon veri tabanında yerini almış durumda. Sertifikasyon, Birleşik Arap Emirlikleri’nde bir gelecek lansmanına işaret etse de, herhangi bir özelliği hakkında detaylı bilgi vermiyor. Yine de bu yılın Haziran ayı, kulaklıkların piyasaya sürülmesi için beklenen zaman dilimi olarak öne çıkıyor.

Uygun fiyatlı Lenovo Yoga TWS kulaklıklar satışa çıkıyor

Şu ana kadar bilinenlere göre, her bir Yoga Gerçek Kablosuz Stereo Kulaklık, net ses kalitesi ve iletişim sağlamak için üç mikrofonla donatılmış durumda. Bu kulaklıkların dikkat çekici özelliklerinden biri de, dokunmatik kontroller ve hızlı şarj desteği ile tamamlanan Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği. IPX4 derecesine sahip olan kulaklıklar, sıçramalara karşı dayanıklı yapılarıyla spor yaparken kullanıma uygun.

Teknik özellikler açısından kulaklıklar, yüksek kaliteli ses sunmayı vadeden 12.2mm sürücüler kullanacak, 20-20.000 Hz frekans aralığı ve 16 Ohm empedans sunacak. 500 mAh bataryaya sahip şarj kutusu, ANC kapalıyken kulaklıkları 6 saat 30 dakikaya kadar çalıştırabilecek. Şık bir Mavi renk seçeneği ile sunulacak olan Lenovo Yoga Gerçek Kablosuz Stereo Kulaklıkların fiyatı 69.99 dolar olarak belirlenmiş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x