‘Squid Game: The Challenge’ sona erdi: 4.56 milyon dolarlık ödülü kim kazandı?

Netflix’in 4,56 milyon dolar ödüllü ‘Squid Game’ yarışması ‘Squid Game: The Challenge’ın final bölümünü yayınladı. Final bölümüyle birlikte ‘Squid Game: The Challenge’da büyük ödülün sahibi belli oldu.

‘Squid Game: The Challenge’ın 10’uncu ve son bölümünde, finale kalan son 3 yarışmacı (Mai, Phill ve Sam) “ziyafet” olarak anılan bir final yemeğine davet edildi. Yarışmacılar yemek boyunca hayatlarından bahsedip birbirlerini biraz daha yakından tanıdı. Yemeğin ardından üçlüye bölümün ilk mücadelesi (bir kare, bir yuvarlak ve bir üçgen düğmeden oluşan bir masa) sunuldu. Basılan ilk düğme yeşile dönerse, oyuncu finale birlikte gitmek istediği diğer oyuncuyu seçer ve seçilmeyen elenir. Kırmızı ise basan oyuncu elenir; eğer griyse herhangi bir şey olmaz ve oyun devam eder.

Beyazperde’nin aktardığı habere göre, oyunun ardından Sam elendi. Mai ile Phill ise finale gitti. Mai ve Phill, final oyunu olan ‘taş, kağıt, makas’ oynadı. Her turun galibi, bir kutudan demir bir anahtar seçerek, bu anahtarın 4,56 milyon doları simgeleyen süslü bir kasayı açıp açmadığını görmeye davet edildi.

Kasayı Mai açarak büyük ödülün sahibi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x